icon

Opera Mini

50.0.2254.148937 için
Android

Android cihazınız için daha hızlı bir tarayıcı

41.8M

Bu uygulamayı oyla

+3

Opera Mini web sayfalarının daha hızlı yüklenmesi için onları sıkıştırarak küçülten Opera dağıtıcılarını kullanan bir internet tarayıcısıdır. Bu sayede daha az data (eğer 3G kullanıyorsanız) kullanarak paranızdan tasarruf edebilirsiniz.

Opera Mini'nin ara yüzü çok güzel ve şık olmasa da bunu ilginç özellikler ve mükemmel bir kullanılabilirlik sunarak telafi eder. Ekranı parmaklarınızı kullanarak yakınlaştırabilir ve taramayı kolaylaştıran çeşitli dokunmatik kısayollar kullanabilirsiniz.

Opera Link servisi sayesinde yer imlerinizi, kısayolları ve genel ayarları mobil cihazınız ve masaüstü bilgisayarınızla senkronize edebilirsiniz ki bu sürekli gezenler için çok kullanışlıdır.

Opera Mini, Twitter ve Facebook gibi sosyal ağların otomatik desteğini içerir. Bu sayede onları daha kolay ve hızlı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz çeşit dosyayı sorunsuz indirebilir ve cihazınızın hafızasına kaydedebilirsiniz.

Opera Mini, Android cihazınızdaki intenet tarayıcısına çok güzel bir alternatiftir. Taramanın hızlı, akıcı ve zevkli bir deneyim sunması için her şeye sahiptir.
Gereksinimler

Android 1.5 ya da üstü sürüm gerektirir.

X